HAKKIMDA


Merhaba! :) Kimdir bu blog yazarı Tülin, ne yapar?

Ben uluslararası finans eğitimimi Mersin'de bitirdim. Erasmus programıyla Avrupa'ya gitme, kendimi hem eğitim açısından hem de sosyal açıdan geliştirme fırsatım oldu. Daha sonra finansın beni mutlu etmediğini anladıkça asıl istediğim mesleğin peşine düşerek çocuk gelişimci oldum.

Evlendikten sonra Denizli'de yaşadım ama eşimin tayini Şanlıurfa'ya çıktığından beri Urfalı oldum. Öğretmen bir anne, mühendis bir babanın kızıyım. İki kere de ablayım. <3 Akademisyen bir adamın eşiyim. İyi ki de öyleyim. Bir de Metehan Efe'nin annesiyim. :) Kreş ve anaokullarında çalıştım. Bebeğim Metehan Efe doğduktan sonra ona kendim bakmak için işimden ayrıldım, şimdi hem kendi blogumda hem de farklı siteler için yazarlık yapıyorum. 

Çocuk gelişimi ve okul öncesi ile ilgili paylaşmak istediklerim, günlük yaşamımda, kullandıklarım, başımdan geçenler, sağlıklı şeyler, bildiklerimle sizlere yardımcı olabileceklerim, kitap, seyahat, bazen şiir, bazen film, bazen de çay kahve ile ilgili her şeyi blogumda sizlerle paylaşmak isterim. 

İşten güçten blog yazmaya vakit çaldıkça buralarda paylaşımda oluyorum.

Herhangi bir konuda merak ettiğiniz bir şey olursa bana e-posta göndermekten çekinmeyin. Özellikle çocuk gelişimci meslektaşlarım, gelin tanış olalım!

Çok sevgiler...                                                                                                                                        
                                                                                                                                           Tülin

 (tulinbusiness@gmail.com)